Kreće Program instruktora u šahu – PRIJAVE

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih je potvrdila Program osposobljavanja Hrvatskog šahovskog saveza za instruktora u šahu koji će se održati u Zagrebu. U ovom trenutku se čeka potvrda Ministarstva znanosti i obrazovanja koja će se ishoditi u svibnju, a početkom lipnja očekuje se početak osposobljavanja te Vas ovim putem pozivamo da se prijavite jer je broj polaznika ograničen na 24 osobe. Prijave se primaju do popunjavanja maksimalnog broja. Minimalan uvjet je II. šahovska kategorija, a u slučaju maksimalnog broja polaznika cijena će iznositi 2800 kn po osobi(plativa u 3 rate). Manji broj polaznika znači da će se cijena proporcionalno povećavati. Broj sati koje je potrebno odslušati iznosi 300 sati, a od toga 100 sati praktične nastave će biti oslobođeni polaznici koji donesu potvrde klubova o prethodnom trenerskom iskustvu.

U privitku je prijavnica koju je potrebno ispuniti te poslati na e-mail adresu HŠS-a.

Prijavnica