Promocija Instruktora šaha, Zagreb

Prošli tjedan, u hotelu Westin, u Zagrebu, održana je promocija treće generacije Instruktora šaha, u organizaciji Hrvatske olimpijske akademije i Hrvatskog šahovskog saveza.

Program, u kojem je sudjelovala treća generacija polaznika, uspješno je završilo 20 prijavljenih kandidata: Predrag Zerdo, Boris Tirkajla, Ognjen Cvitan, Dejan Glišić, Andrija Jergović, Boris Golubović, Matija Čubrilo, Sven Tica, Bojan Medak, Davor Hižak, Vladimir Bukal, Marin Zadravec, David Škrobar, Ivan Žaja, Nenad Mrkonjić, Matija Šaravanja, Dean Božičević, Pavle Hrvačić, Slobodan Barkidžija i Mateo Ivić.

Čestitajući im na završenom programu osposobljavanja, nove instruktore šaha pozdravili su ravnatelj HOA-e Saša Ceraj, glavni tajnik Hrvatskog šahovskog saveza Alojzije Janković te uvaženi gost iz inozemstva – predsjednik Europske šahovske unije Zurab Azmaiparashvili.