Novost

Izvanredna sjednica Skupštine HŠS-a

Poštovani članovi skupštine HŠS-a,

obavještavamo Vas da su Šahovski savez Splitsko-dalmatinske županije te ŠK Petar Sedlar Pepe i ŠK Bačvice inicirali izvanrednu sjednicu skupštine koju je podržala 1/3 članica stoga Vam prosljeđujemo njihov poziv.
Podršku su dali:
1. ŠK Polet, Buševec
2. ŠŠK Konaki, Novo Virje
3. ŠK Bilogora 91, Grubišno Polje
4. ŠK FERIT-Osijek, Osijek
5. ŠK Dama, Đakovo
6. ŠK Vinkovci, Vinkovci
7. ŠS Vukovarsko-srijemska županija
8. ŠK Gundinci, Gundinci
9. ŠK Posavac, Ruščica
10. ŠKI HVIDRa-Brod, Slavonski Brod
11. ŠS Brodsko-posavska županija
12. ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi
13. ŠK Brda, Split
14. ŠK Jelsa, Jelsa
15. ŠK Omiš, Omiš
16. ŠK Petar Žaja, Aržano
17. ŠK Makarska, Makarska
18. ŠK Trilj, Trilj
19. ŠK Sinj, Sinj
20. ŠK Knez Mislav, Podstrana
21. ŠK Epetium, Stobreč
22. ŠK Skalice, Split
23. ŠK Bačvice, Split
24. ŠS Splitsko-dalmatinska županija
25. ŠK Goran, Bibinje
26. ŠK Šibenik, Šibenik
27. ŠK Primošten, Primošten
28. ŠK Brodarica, Brodarica
29. ŠS Šibensko-kninska županija
30. ŠK Liburnija, Rijeka
31. Hrvatska udruga šahovskih sudaca
32. ŠS Ličko-senjske županije
33. ŠK Velebit, Senj
34. Zagrebački šahovski savez
35. ŠK Belišće, Belišće
36. ŠS Krapinsko-zagorske županije
37. ŠK Vukovar 91, Vukovar
38. ŠK Zagreb, Zagreb
39. ŠK Bjelovar, Bjelovar
40. ŠS Istarske županije
41. ŠK Buje, Buje
42. ŠK Hvar, Hvar
43. ŠK Pula, Pula
44. ŠK Rijeka, Rijeka
45. ŠK Dunav, Sotin
46. ŠK Čaglin, Čaglin
47. ŠK Kutjevo, Kutjevo
48. ŠK Pakrac-Lipik, Pakrac
49. ŠK Vina Markota, Pleternica
50. ŠS Požeško-slavonske županije
51. ŠK Stridon Štrigova
52. ŠK Čakovec, Čakovec
53. ŠS Međimurske županije
54. ŠK Sloboda, Mihovljan
55. ŠK Sveta Marija i Donji Mihaljevec
56. ŠK Strahoninec, Strahoninec
57. ŠK Mursko Središće, Mursko Središće
58. ŠK Dinamo, Palovec
59. ŠK Goran, Lopatinec
60. ŠK Miklavec, Miklavec
61. ŠK ALMEE Prelog, Prelog
62. ŠK Gornji Mihaljevec, Gornji Mihaljevec
63. ŠK Pretetinec, Pretetinec
64. ŠK Bošnjaci, Bošnjaci
65. Šahovski savez Primorsko-goranske županije
66. ŠK Draga, Rijeka
67. OŠK Ivankovo, Ivankovo
68. GSK Županja, Županja
69. ŠK Knin, Knin
70. ŠK Trpinja, Trpinja
71. ŠK Komletinci, Komletinci
72. ŠK Petrinja, Petrinja
73. ŠK Višnjevac, Višnjevac
74. ŠD Croatia, Novi Jankovci
75. ŠKRM Caissa, Zagreb
76. ŠK Dubrava, Zagreb
77. ŠK Virovitica, Virovitica
78. Šahovski savez Virovitičko-podravske županije
79. AŠK Junior, Rijeka
80. ŠK Ploče, Ploče
81. ŠK HAŠK, Zagreb
82. ŠK Prigorje
83. ŠK Veli vrh, Pula
84. ŠK Kvarner, Rijeka
85. ŠD Varaždin, Varaždin
86. ŠK Vladimir Gortan, Poreč
87. Šahovski savez Varaždinske županije
88. ŠK Ban Jelačić, Zaprešić
89. ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice
90. ŠŠK Marof, Novi Marof
91. ŠK Ivanec, Ivanec
92. ŠS Zagrebačke županije
93. ŠK HAŠK Mladost, Zagreb
94. ŠK Radnik, Velimirovac
95. ŠK Stjepan Bosak-URIHO, Zagreb
96. ŠK Končar, Zagreb
97. ŠK Hrvatski branitelj 90 – 96, Zagreb
98. ŠKS Polet, Zagreb
99. ŠK Novi Zagreb, Zagreb
100. ŠK Vladimir Ivetić-Sopot, Zagreb
101. ŠK Požega, Požega
102. ŠK Batana, Rovinj
103. ŠK Borac, Bobota
104. ŠK Sloga, Pačetin
105. ŠD Braslav Rabar, Hercegovac
106. ŠK Rječina, Dražice
107. ŠS Bjelovarsko-bilogorske županije
108. ŠU Bljesak, Garešnica
109. ŠK Slavonac, Gradište
110. ŠK Šokadija, Babina Greda
111. ŠK Negoslavci, Negoslavci

Možda bi vas zanimalo