Novost, Turnir

Završeno Finale kadetske lige

  • 1/33
  • 2/33
  • 3/33
  • 4/33
  • 5/33
  • 6/33
  • 7/33
  • 8/33
  • 9/33
  • 10/33
  • 11/33
  • 12/33
  • 13/33
  • 14/33
  • 15/33
  • 16/33
  • 17/33
  • 18/33
  • 19/33
  • 20/33
  • 21/33
  • 22/33
  • 23/33
  • 24/33
  • 25/33
  • 26/33
  • 27/33
  • 28/33
  • 29/33
  • 30/33
  • 31/33
  • 32/33
  • 33/33

Finale kadetske lige održavalo se u Našicama od 26. do 30.12.2017. Poredak klubova u muškoj konkurenciji: ŠK LIBURNIJA, Rijeka ŠK MORNAR, Split ŠK OROSLAVJE, Oroslavje ŠK DRAGA, Rijeka ŠK ĐURO ĐAKOVIĆ, Slavonski Brod ŠK CASPER, Zadar ŠK IVAN DVORŽAK, Rovišće – Zr. Topolovac ŠK PICOK, Đurđevac U ženskoj konkurenciji poredak je sljedeći: ŠK PICOK, Đurđevac

Novost, Turnir

Najava kadetsko prvenstvo Hrvatske u ubrzanom šahu

  • 1/1

Prvenstvo se igra u od 24.-26. 11. u Dugom Selu, Klet Bunčić, Šaškovečka 182. Prvih pet natjecatelja nakon 6. kola igrat će simultanku i to u muškoj konkurenciji protiv velemajstora Gorana Dizdara, a u ženskoj protiv ženske FIDE majstorice Ivone Purgar.   raspis-PH-rapid-2017 muški rezultati  ženski rezultati

Novost, Turnir

Svjetsko juniorsko prvenstvo u Italiji, Tarvisio

  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

    1/2
  • 2/2

Na svjetskom juniorskom prvenstvu u Italiji su dva naša predstavnika: Leon Livaić i Filip Pavić. web stranica rezultati prijenos Leon Livaić osvojio je 6,5 bodova i 39. mjesto,a Filip Pavić 3,5 bodova i 135. mjesto.  

Novost, Turnir

Kup za žene

  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

    1/10
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

    2/10
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

    3/10
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

    4/10
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

    5/10
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

    6/10
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

    7/10
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

    8/10
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

    9/10
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

    10/10

Poredak: 1.ŠK Liburnija, Rijeka 2.ŠD Sisak, Sisak 3.ŠK Polet, Buševec 4.ŠK Konaki, Novo Virje 5.ŠK Ericsson Nikola Tesla, Zagreb rezultati Prva je bila ekipa Šk Liburnije Rijeka. Festivalska skupina: 1.ŠD Sisak II., Sisak 2.ŠK Srebro, Zagreb 3.ŠK Silent, Zagreb rezultati