Obavijest vezana uz Finale Kupa i I. hrvatske lige

Poštovani predstavnici klubova,

nakon provedene ankete (u dogovoru s povjerenicima državnih natjecanja i Kupa) većina klubova je potvrdila svoj nastup na ovogodišnjim I. hrvatskim ligama (1. A liga, 1. B liga i 1. liga za žene) te će se one održati u planiranom terminu od 26. rujna do 04. listopada 2020. Većina klubova i županijskih saveza su se također izjasnili da se Finale kupa naslanja na I. lige, stoga će im prethoditi s dolaskom u ponedjeljak 21. rujna, a odlazak bi bio 25. rujna 2020.

Raspis će biti objavljen uskoro, a klubovi će trebati potvrditi nastup i platiti kotizaciju u roku mjesec dana kako bi bili sigurni da imamo dovoljan broj klubova koji će nastupiti.

Zbog krize nastale pandemijom koronavirusa neće biti reperkusija za nedolazak prvoligaša na Finale kupa.