Svečana večera povodom 110 godina HŠS-a

U hotelu Aristos, Zagreb, 20. prosinca 2022. godine održana je svečana večera povodom 110 godina Hrvatskog šahovskog saveza. Svečanosti su prisustvovali Državni tajnik g. Tomislav Družak, izaslanik Vlade RH, kao i Ministarstva turizma i sporta, g. Damir Šegota, predstavnik Hrvatskog olimpijskog odbora, g. Anton Samovojska, prvi predsjednik HŠS-a u samostalnoj Republici Hrvatskoj, predstavnici susjednih nacionalnih saveza, predstavnici institucija, šahovski djelatnici, velemajstori, predstavnici medija.

O bogatoj povijesti Hrvatskog šahovskog saveza, snimljen je dokumentarni film koji je prikazan na svečanoj Skupštini, koja je prethodila ovoj večeri.

Na svečanosti su podijeljena priznanja igračima, trenerima i šahovskim djelatnicima.