Novost

Završen 29. Međunarodni ekipni šahovski Festival, Vodice, 17. – 22. svibnja 2022.

  • KODAK Digital Still Camera

    1/9
  • KODAK Digital Still Camera

    2/9
  • KODAK Digital Still Camera

    3/9
  • KODAK Digital Still Camera

    4/9
  • KODAK Digital Still Camera

    5/9
  • KODAK Digital Still Camera

    6/9
  • KODAK Digital Still Camera

    7/9
  • KODAK Digital Still Camera

    8/9
  • KODAK Digital Still Camera

    9/9

Finale Kupa Hrvatske održano je od 17. do 22. svibnja 2022. godine u Vodicama, a pobjednik je ekipa GŠK Solin-Cemex.

U Festivalskoj skupini pobjednik je ekipa ŠK Goran, Bibinje.

Poredak:

  1. GŠK SOLIN-CEMEX, Solin                            10 meč bodova (17,0)
  2. ŠK ZAGREB, Zagreb                                        10           (16,5)
  3. ŠK SVETA NEDELJA, Sveta Nedelja           10           (15,0)
  4. ŠK LIBURNIJA, Rijeka                                     9             (17,5)
  5. ŠK PETAR SEDLAR-PEPE, Kaštel Novi       9             (14,5)
  6. ŠK PULA, Pula                                                    8             (13,5)
  7. ŠK SLOBODA 1, Mihovljan                              8             (13,0)
  8. HAŠK MLADOST, Zagreb                                7             (14,5)
  9. ŠK NOVI ZAGREB, Zagreb                              7             (14,0)
  10. ŠK MORNAR, Split                                            7             (13,5)
  11. ŠK BRDA, Split                                                   7             (12,5)
  12. ŠK GORAN, Bibinje                                           7             (12,5)
  13. ŠK RIJEKA, Rijeka                                            7             (12,0)
  14. AŠK JUNIOR, Rijeka                                        6             (13,5)
  15. ŠK DUGO SELO, Dugo Selo                            6             (11,5)
  16. ŠK STRIDON, Štrigova                                    6             (11,5)
  17. ŠK TRPINJA, Trpinja                                       6             (11,5)
  18. ŠK POLET, Buševec                                          6             (11,0)
  19. ŠK BJELOVAR, Bjelovar                                 6             (10,0)
  20. ŠK ĐAKOVO-LIM MONT, Đakovo               5             (12,5)
  21. ŠK LOŠINJ, Mali Lošinj                                  5             (12,0)
  22. ŠD VARAŽDIN, Varaždin                               5             (11,5)
  23. ŠK SLAVONAC, Našice                                   5             (11,0)
  24. ŠK OMIŠ, Omiš                                                 4             (10,5)
  25. ŠK GAJ, Mače                                                    4             (10,5)
  26. ŠK SLOBODA 2, Mihovljan                            4             (10,5)
  27. ŠK KARLOBAG, Karlobag                              4             (10,0)
  28. ŠK PRIMOŠTEN, Primošten                          4             (9,5)
  29. ŠK ŠIBENIK, Šibenik                                       4             (9,0)
  30. ŠK STRAHONINEC, Strahoninec                 3             (9,0)
  31. ŠD SISAK, Sisak                                                2             (7,0)
  32. ŠK VLADIMIR GORTAN, Poreč                    1             (6,0)

 

Raspis

Prijavnica za finale Kupa

Prijavnica za Festivalsku skupinu

 

Prijenos uživo

Rezultati

Pravilnik finala KUP-a

Pravilnik festivala

 

 

 

 

 

Možda bi vas zanimalo