Prijedlog nacrta novog Statuta HŠS-a

Izvršni odbor usvojio je prijedlog nacrta statuta Hrvatskog šahovskog saveza koji je izradila komisija za donošenje Statuta (imenovana na 3. sjednici izvršnog odbora HŠS-a) u sastavu: Božo Mišković, Nenad Škare, Ivan Đančević.

Nacrt Statuta objavljuje se 06. studenog 2020. godine na službenoj stranici HŠS-a, čime će započeti javna rasprava u kojoj će u slijedećih 30 dana svoje prijedloge i primjedbe moći dati sve članice HŠS-a.

Prijedlog za promjene ili sugestije na nacrt novog Statuta treba sadržavati naziv članice HŠS-a i ime osobe koja sudjeluje u javnoj raspravi.

Primjedbe i prijedlozi mogu se uputiti članovima komisije na njihove e-mail adrese: bozo.miskovic@sszsd.hr      nenad-skare@net.hr     ivan.djancevic@gmail.com  najkasnije do 06. prosinca 2020. godine.

Statut-nacrt 29. listopada 2020

Obrazloženje nacrta statuta 29. listopada 2020.