Šah kao tema besplatne online edukacije

Poduzetnički inkubator gaming industrije PISMO, Simora i Regionalni koordinator SMŽ u suradnji sa Sisačko-moslavačkom županijom, Hrvatskim olimpijskim odborom, Hrvatskim šahovskim savezom, Sportskom televizijom – SPTV i portalom srednja.hr donose vam besplatnu online edukaciju „Kako napraviti video igru – šah“.

Kroz 10 video lekcija, naučite kako napraviti video igru – šah.

Cjelokupna edukacija je prilagođena potpunim početnicima s besplatnim softwere-ima Unity i Blender kroz koje će vas voditi naši stručnjaci Zvonimir Mikšić i Cwekii Dominik Cvetkovski.

Start edukacije je u nedjelju, 19.04.2020. u 18 sati, kada ćete na youtube kanalu Inkubatora PISMO „Inkubator PISMO Edukacija“ moći pronaći prvi video. Nakon toga svaki dan (10) slijedi nova lekcija. Iskoristite prigodu i napravite svoj personalizirani šah.

Organizatori će nagraditi tri najbolja uratka.

Sretno svima!