REGISTRACIJSKI ROK 01. – 31.01.2020.

Svi klubovi koji se žele registrirati za 2020. godinu dužni su poslati popunjene obrasce u prilogu:

Molimo pažljivo pročitajte upute prilikom popunjavanja obrasca. Također, odlukom Središnjeg državnog ureda za šport svi nacionalni savezi moraju prikupljati OIB-e registriranih pojedinaca te Vas molimo da popunite traženi podatak.

DODATNE UPUTE

Ispisnica

Suglasnost za dvojnu registraciju

Svi klubovi popunjavanjem registracijskog obrasca potvrđuju da Hrvatski šahovski savez ima pravo obrade osobnih podataka članova klubova za potrebe registracije i natjecanja pri HŠS-u.

Pojedinci koji nemaju klub mogu se registrirati osobno pri HŠS-u kako bi mogli nastupati na pojedinačnim natjecanjima u organizaciji HŠS-a:

Osobna registracija za igrače bez kluba

Molimo klubove koji imaju sve potrebne podatke za registraciju da pošalju dokumente što prije kako bi se stigla obraditi registracija te mogle na vrijeme organizirati lige po regijama.

Dokumente je moguće poslati i prije 01.01.2020. no nikako nakon 31.01.2020.