ORGANI SAVEZA

Hrvatski šahovski savez

Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb

IBAN: HR7824810001120011240
OIB: 55905520612
Tel/fax: 01/3012-352
E-mail: hss.crochess@gmail.com


Glavni tajnik: Alojzije Janković

Stručna suradnica: Renata Špoljarić ured.hss@gmail.com

Rejting administrator: Eduard Piacun

registar udruga – Ministarstvo uprave Republike Hrvatske

 

Skupština Hrvatskog Šahovskog saveza – 2019.

Grad Zagreb

26 klubova

3 predstavnika

Primorsko-goranska županija

19 klubova

3 predstavnika

Osječko-baranjska županija

22 klubova

3 predstavnika

Vukovarsko-srijemska županija

19 klubova

3 predstavnika

Međimurska županija

14 klubova

2 predstavnika

Splitsko-dalmatinska županija

16 klubova

3 predstavnika

Brodsko-posavska županija

13 klubova

2 predstavnika

Zagrebačka županija

12 klubova

2 predstavnika

Krapinsko-zagorska županija

10 klubova

2 predstavnika

Istarska županija

8 klubova

2 predstavnika

Koprivničko-križevačka županija

7 klubova

2 predstavnika

Požeško-slavonska županija

7 klubova

2 predstavnika

Zadarska županija

7 klubova

2 predstavnika

Sisačko-moslavačka županija

6 klubova

2 predstavnika

Bjelovarsko-bilogorska županija

6 klubova

2 predstavnika

Varaždinska županija

6 klubova

2 predstavnika

Ličko-senjska županija

5 klubova

1 predstavnik

Šibensko-kninska županija

4 kluba

1 predstavnik

Virovitičko-podravska županija

3 kluba

1 predstavnik

Karlovačka županija

3 kluba

1 predstavnik

Dubrovačka županija

2 kluba

1 predstavnik

Hrvatska udruga šahovskih sudaca

1 predstavnik

Udruga šahovskih problemista

1 predstavnik

Hrvatska udruga problemskih šahista

1 predstavnik

 


 

 

NATJECATELJSKA KOMISIJA
1. Zdravko Birovljević – predsjednik
2. Saša Stanković
3. Božo Mišković
4. Nenad Dorić
5. Slavko Bejuk
6. Ivica Leaković
7. Stjepan Gudelj
8. Željko Matkun
KOMISIJA ZA ŽENSKI ŠAH
1. Ivanka Raguž- predsjednica
2. Mirjana Medić
3. Borka Frančišković
4. Ivona Purgar
5. Kristina Šarić
6. Rajka Smokvina – Korbar
7. Zora Lukić
KOMISIJA ZA RAD S MLADIMA
1. Krunoslav Lešić – predsjednik
2. Željko Matkun
3. Andrej Stanković
4. Igor Ševo
REGISTRACIJSKA KOMISIJA
1. Damir Obad – predsjednik
2. Adam Tomaić
3. Eduard Piacun
KOMISIJA PROJEKTA ŠAH U ŠKOLE
1. Damir Medak – predsjednik
2.
3.
4.
STRUČNA KOMISIJA
1. Mladen Palac – predsjednik
2. Zdenko Kožul
3. Zoran Jovanović
4. Robert Zelčić
5. Ante Šarić
6. Ante Brkić