Pojedinačno ubrzano kadetsko PH do 8, 10, 12 i 14 godina, Zagreb, 30.11. – 01.12.2019.

Završeno je pojedinačno ubrzano kadetsko PH do 8, 10, 12 i 14 godina

Poredak najboljih po kategorijama je sljedeći:

M8: 1. Gabriel Šoštarić (ŠK Polet, Buševec), 2. Dominik Đurašin (ŠK Polet, Buševec), 3. David Capjak (ŠK Zagreb, Zagreb)

Ž8: 1. Tara Škiljan (ŠK Crikvenica, Crikvenica), 2. Agata Kokša (ŠŠK Konaki, Novo Virje), 3. Lucija Rilje (ŠKRM Caisa, Zagreb)

M10: 1. Max Poljan (ŠK Stridon, Štrigova), 2. Vid Krešić (ŠK Crikvenica, Crikvenica), 3. Jure Tadić (ŠK Zadar, Zadar)

Ž10: 1. Ema Hajdinić (ŠK Kraljevica, Kraljevica), 2. Lara Zagorac (ŠK Rječina, Dražice), 3. Diara Vučenović (ŠK Zagreb, Zagreb)

M12: 1. Borna Franc (ŠK Samobor, Samobor), 2. Marin Grgantov (ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi), 3. Matej Zadro (ŠŠK Koprivnica, Koprivnica)

Ž12: 1. Petra Karij (ŠU Bljesak, Garešnica), 2. Josipa Zovko (ŠK Vukovar `91, Vukovar), 3. Klara Begić (ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi)

M14: 1. Filip Car (ŠK Ban Jelačić, Zaprešić), 2. Stjepan Damjanović (ŠK Amater, Strizivojna), 3. Andrija Čubrić (ŠK Rijeka, Rijeka)

Ž14: 1. Marta Trgovac (ŠK Polet, Buševec), 2. Ema Bevanda (ŠK Picok, Đurđevac), 3. Eva Mihaljević (ŠU Bljesak, Garešnica)

Raspis za pojedinacno ubrzano PH za kadete

Prijavnica za ubrzano kadetsko PH