Novost

Završeno EP Mali Lošinj 17.-27.09.2019. – Hrvatska osvojila srebro!

  • 1/7
  • 2/7
  • 3/7
  • 4/7
  • 5/7
  • 6/7
  • 7/7

Završni poredak nakon 9 kola 50+

 

Ekipa   +   =   – TB1 TB2 TB3 TB4
1 Rusija 8 1 0 17 284,0 31,5 171,5
2 Hrvatska 1 8 1 0 17 280,0 31,5 171,5
3 Europska šahovska akademija Maribor (SLO) 6 1 2 13 165,5 24,0 166,5
najbolja ženska ekipa Njemačka  – žene

 

Najbolji igrači po pločama

Ploča 1
RtgI FED TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 GM Kozul Zdenko 2569 CRO Hrvatska 1 2724 0 9 94,4 2
2 GM Burmakin Vladimir 2496 RUS Rusija 2447 0 7 71,4 1
3 GM Mikhalchishin Adrian 2465 SLO Europska šahovska akademija Maribor (SLO) 2437 0 9 77,8 3
Ploča 2
RtgI FED TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 GM Gleizerov Evgeny 2503 RUS Rusija 2606 0 7 85,7 1
2 GM Zelcic Robert 2503 CRO Hrvatska 1 2520 0 9 83,3 2
3 GM Mohr Georg 2445 SLO Europska šahovska akademija Maribor (SLO) 2311 0 9 66,7 3
Ploča 3
RtgI FED TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 GM Shcherbakov Ruslan 2516 RUS Rusija 2689 0 7 92,9 1
2 GM Kurajica Bojan 2493 CRO Hrvatska 1 2400 0 9 77,8 2
3 GM Vokac Marek 2332 CZE Češka Republika 2393 0 7 71,4 4
Ploča 4
RtgI FED TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 GM Yakovich Yuri 2518 RUS Rusija 2917 0 7 100,0 1
2 GM Fercec Nenad 2439 CRO Hrvatska 1 2561 0 9 94,4 2
3 IM Martic Zlatko 2283 CRO Hrvatska 2 2410 0 8 81,3 5
Ploča 5
RtgI FED TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 GM Ibragimov Ildar 2537 RUS Rusija 2449 0 8 87,5 1
2 IM Spacek Petr 2352 CZE Češka Republika 2205 0 7 71,4 4
3 Ledger Stephen C 2000 ENG Engleska 1 2093 0 6 58,3 6

 

Završni poredak nakon 9 kola 65+

 

Ekipa   +   =   – TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 Rusija 9 0 0 18 293,5 30,0 184,5 184,5
2 Švedska 1 6 2 1 14 219,5 23,5 185,5 131,8
3 Njemačka 6 2 1 14 217,0 23,5 184,5 130,8

 

Najbolji igrači po pločama

Ploča 1
RtgI FED TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 GM Rantanen Yrjo A. 2309 FIN Finska 1 2497 0 9 83,3 4
2 Quinn John M 2105 ENG Engleska 2398 0 7 71,4 6
3 GM Balashov Yuri S 2466 RUS Rusija 2355 0 7 64,3 1
Ploča 2
RtgI FED TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 GM Sveshnikov Evgeny 2483 RUS Rusija 2602 0 7 92,9 1
2 Kierzek Matthias Dr. 2186 GER Njemačka 2236 0 9 61,1 3
3 GM Westerinen Heikki M.J. 2296 FIN Finska 1 2196 0 9 55,6 4
Ploča 3
RtgI FED TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 IM Kalegin Evgenij 2435 RUS Rusija 2462 0 8 87,5 1
2 FM Hammar Bengt 2161 SWE Švedska 1 2341 0 7 78,6 2
3 FM Herbrechtsmeier Christof 2210 GER Njemačka 2213 0 9 66,7 3
Ploča 4
RtgI FED TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 IM Zhelnin Vladimir V 2406 RUS Rusija 2495 0 8 93,8 1
2 FM Malmdin Nils-Ake 2142 SWE Švedska 1 2289 0 8 75,0 2
3 FM Kiefer Gerhard 2227 GER Njemačka 2257 0 9 83,3 3
4 FM Vinke Dietmar 2129 FIN Finska 1 2148 0 9 66,7 4
Ploča 5
RtgI FED TB1 TB2 TB3 TB4 TB5
1 GM Pushkov Nikolai 2261 RUS Rusija 2150 0 6 75,0 1
2 Ewart Brian R 1882 ENG Engleska 1800 0 7 50,0 6
3 Durkan Joe 1459 IRL Irska 1784 0 7 42,9 14

 

 

Možda bi vas zanimalo