Izvanredna sjednica Skupštine Hrvatskog šahovskog saveza 09.03.2019.

Poštovani delegati u Skupštini Hrvatskoj šahovskog saveza,

prosljeđujem Vam mišljenje Gradskog ureda za opću upravu vezano za nastalu situaciju te način sazivanja izvanredne izborne sjednice Skupštine HŠS-a.

Gradski ured mišljenje

Kako u mišljenju nije izričito naglašen ispravan način sazivanja Skupštine te da “će Gradski ured po predaji Zahtjeva nakon održane sjednice Skupštine provesti upravni postupak i rješiti predmetnu upravnu stvar” ovim putem prosljeđujem Vam Poziv za izvanrednu sjednicu Skupštine koja je sazvana za 09.03.2019. godine s mjestom održavanja u Zagrebu s početkom u 12 sati.

S obzirom da je sazvana izvanredna izborna sjednica Skupštine, kandidature za predsjednika Saveza se u skladu sa Statutom trebaju poslati najkasnije 30 dana prije održavanja sjednice Skupštine.

Poziv na izvanrednu sjednica Skupština HŠS-a

VAŽNA NAPOMENA: Radi uhodane pripreme i jednostavnijeg osiguranja rada, sjednica Skupštine će se kao i svih prijašnjih godina do sada, održati u Hotelu Palace, Trg Josipa Jurja Strossmayera 10, Zagreb.

Glavni tajnik

Alojzije Janković