REGISTRACIJSKI ROK 01. – 31.01.2019.

Svi klubovi koji se žele registrirati za 2019. godinu dužni su poslati popunjene obrasce u prilogu:

OBRAZAC ZA REGISTRACIJU 2019

VAŽNO: Obrazac ne dozvoljava unos u polja u koja ne trebate unositi podatke, upisivati samo u dozvoljena polja.

Molimo da pažljivo pročitate upute prilikom popunjavanja obrasca. Također, odlukom Središnjeg državnog ureda za šport svi nacionalni savezi moraju prikupljati OIB-e registriranih pojedinaca te Vas molimo da popunite traženi podatak.

DODATNE UPUTE

Ispisnica

Suglasnost za dvojnu registraciju

Svi klubovi popunjavanjem registracijskog obrasca potvrđuju da Hrvatski šahovski savez ima pravo obrade osobnih podataka članova klubova za potrebe registracije i natjecanja pri HŠS-u.

Pojedinci koji nemaju klub mogu se registrirati osobno pri HŠS-u:

Osobna registracija za igrače bez kluba

Odlukom Izvršnog odbora Hrvatskog šahovskog saveza novi rejting administrator, i osoba zadužena za registraciju, od 01.01.2019. je Eduard Piacun.