grb HŠS HRVATSKI ŠAHOVSKI SAVEZ
CROATIAN CHESS FEDERATION
hrvatski grb
HRVATSKI ŠAHOVSKI SAVEZ
Trg Krešimira Ćosića 11
10000 ZAGREB

e-mail: hss.crochess@gmail.com
IBAN: HR7824810001120011240
OIB: 55905520612
Tel: 01/3012-352
HRVATSKA UDRUGA ŠAHOVSKIH SUDACA HRVATSKI KLUB DOPISNIH ŠAHISTA UDRUGA ŠAHOVSKIH PROBLEMISTA

HRVATSKA UDRUGA PROBLEMSKIH ŠAHISTA
ORGANI SAVEZA DOKUMENTI ŽUPANIJSKI SAVEZI PARTIJE IGRAČI I REJTING EKIPNA PRVENSTVA POJEDINAČNA PRVENSTVA TURNIRI

Pojedinačna prvenstva Hrvatske 2018.


Kvalificirani igrači

PH 2017. Kvalifikacijski turniri Rejting
gm Marin Bosiočić gm Ante Šarić
gm Hrvoje Stević gm Nenad Ferčec
gm Ivan Šarić
gm Saša Martinović

Pojedinačna prvenstva Hrvatske 2017.


24. travnja - 6. svibnja 2017. (90'/40+30')+30" Valpovo
1. gm Marin Bosiočić, 2. gm Hrvoje Stević, 3. gm Ivan Šarić rezultati

7. - 14. svibnja 2017. (90'/40+30')+30" Malinska
žene 1. wim Ana Berke, 2. wfm Ivona Purgar, 3. wgm Mirjana Medić rezultati

23. - 30. srpnja 2017. 90'+30" Vinkovci
U19 1. im Jadranko Plenča, 2. Bruno Makovec, 3. Ante Leon Starčević rezultati
U19 žene 1. Heike Roklicer, 2. wfm Mihaela Blažeka, 3. Ruža Purkić rezultati
U17 1. fm Miljenko Muha, 2. Filip Radenić, 3. Oliver Kukas rezultati
U17 žene 1. fm Ena Cvitan, 2. Nikolina Golub, 3. Jelena Dašić rezultati

16. - 22. lipnja 2017. 90'+30" Trogir
U15 1. Daniel Duda, 2. Borna Čotić, 3. Josip Smetiško rezultati
U15 žene 1. Katarina Bogdanić, 2. Anamarija Radiković, 3. Petra Randić rezultati
U13 1. Lukas Jurakić, 2. Stjepan Dabić, 3. Ivan Maravić rezultati
U13 žene 1. Ema Bevanda, 2. Jelena Kokša, 3. Lara Desnica rezultati
U11 1. Petar Kovač, 2. Borna Franc, 3. Damian Vučenović rezultati
U11 žene 1. Petra Kovač, 2. Marta Trgovac, 3. Lara Putar rezultati
U09 1. Ivor Colev, 2. Matej Borzan, 3. Jan Babler rezultati
U09 žene 1. Ema Hajdinić, 2. Tina Gretić, 3. Sara Karlušić rezultati
U07 1. Dominik Brleković, 2. Ivan Horvat, 3. David Štajmaher rezultati
U07 žene 1. Agata Kokša, 2. Paula Milevčić, 3. Maja Kos rezultati

Pojedinačna prvenstva Hrvatske 2016.


19. - 29. siječnja 2016. (90'/40+30')+30" Poreč
1. gm Zdenko Kožul, 2. gm Ante Brkić, 3. gm Ivan Šarić rezultati

19. - 27. veljače 2016. (90'/40+30')+30" Zagreb
žene 1. wim Kristina Šarić, 2. Patricija Vujnović, 3. wgm Mirjana Medić rezultati

25. - 31. srpnja 2016. 90'+30" Vinkovci
U19 1. Filip Pavić, 2. fm Ivan Vihor Krsnik Čohar, 3. fm Petar Bošnjak rezultati
U19 žene 1. Heike Roklicer, 2. Neomi Grgić, 3. Zorana Vukajlović rezultati
U17 1. fm Sven Tica, 2. fm Jadranko Plenča, 3. Matija Zadravec rezultati
U17 žene 1. Noemi Špiranec, 2. Tereza Dejanović, 3. Karmela Mićan rezultati

21. - 26. lipnja 2016. 90'+30" Trogir
U15 1. Oliver Kukas, 2. Daniel Duda, 3. Borna Čotić rezultati
U15 žene 1. Ena Cvitan, 2. Katarina Bogdanić, 3. Nikolina Golub rezultati
U13 1. Stjepan Dabić, 2. Marin Tomljanović, 3. Gabrijel Mažuran rezultati
U13 žene 1. Anamarija Radiković, 2. Petra Randić, 3. Tereza Dejanović rezultati
30'+30"
U11 1. Damian Vučenović, 2. Lukas Cajner, 3. Marin Solina rezultati
U11 žene 1. Ema Bevanda, 2. Marta Trgovac, 3. Mihaela Aščić rezultati
U09 1. Borna Franc, 2. Vili Vasilijević, 3. Patrik Marković rezultati
U09 žene 1. Lara Putar, 2. Tina Gretić, 3. Renata Smetiško rezultati

19. - 20. studenog 2016. 30'+10" Zadar
U08 1. Matej Borzan, 2. Jan Babler, 3. Jure Skoblar rezultati
U08 žene 1. Tina Gretić, 2. Ema Hajdinić, 3. Diara Vučenović rezultati