grb HŠS HRVATSKI ŠAHOVSKI SAVEZ
CROATIAN CHESS FEDERATION
hrvatski grb
HRVATSKI ŠAHOVSKI SAVEZ
Trg Krešimira Ćosića 11
10000 ZAGREB

e-mail: hss.crochess@gmail.com
IBAN: HR7824810001120011240
OIB: 55905520612
Tel: 01/3012-352
HRVATSKA UDRUGA ŠAHOVSKIH SUDACA HRVATSKI KLUB DOPISNIH ŠAHISTA UDRUGA ŠAHOVSKIH PROBLEMISTA

HRVATSKA UDRUGA PROBLEMSKIH ŠAHISTA
ORGANI SAVEZA DOKUMENTI ŽUPANIJSKI SAVEZI PARTIJE IGRAČI I REJTING EKIPNA PRVENSTVA POJEDINAČNA PRVENSTVA TURNIRI

Pojedinačna prvenstva Hrvatske 2017.


24. travnja - 6. svibnja 2017. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, Valpovo
(90'/40+30')+30"
Rezultati - Prijenos - Pravilnik - Slike
1. gm Zdenko Kožul
2. gm Ante Brkić
3. gm Ivan Šarić
4. gm Zoran Jovanović
5. gm Mladen Palac
6. gm Ognjen Jovanić
7. gm Saša Martinović
8. gm Hrvoje Stević
9. gm Marin Bosiočić
10. gm Ante Šarić
11. gm Robert Zelčić
12. im Blažimir Kovačević

7. - 14. svibnja 2017.
žene
Otvoreno pojedinačno prvenstvo Hrvatske za žene, Malinska

Švicarski sustav 9 kola, (90'/40+30')+30"

Detaljne informacije na WEB stranici

Pojedinačna prvenstva Hrvatske 2016.


19. - 29. siječnja 2016. (90'/40+30')+30" Poreč
1. gm Zdenko Kožul, 2. gm Ante Brkić, 3. gm Ivan Šarić rezultati

19. - 27. veljače 2016. (90'/40+30')+30" Zagreb
žene 1. wim Kristina Šarić, 2. Patricija Vujnović, 3. wgm Mirjana Medić rezultati

25. - 31. srpnja 2016. 90'+30" Vinkovci
U19 1. Filip Pavić, 2. fm Ivan Vihor Krsnik Čohar, 3. fm Petar Bošnjak rezultati
U19 žene 1. Heike Roklicer, 2. Neomi Grgić, 3. Zorana Vukajlović rezultati
U17 1. fm Sven Tica, 2. fm Jadranko Plenča, 3. Matija Zadravec rezultati
U17 žene 1. Noemi Špiranec, 2. Tereza Dejanović, 3. Karmela Mićan rezultati

21. - 26. lipnja 2016. 90'+30" Trogir
U15 1. Oliver Kukas, 2. Daniel Duda, 3. Borna Čotić rezultati
U15 žene 1. Ena Cvitan, 2. Katarina Bogdanić, 3. Nikolina Golub rezultati
U13 1. Stjepan Dabić, 2. Marin Tomljanović, 3. Gabrijel Mažuran rezultati
U13 žene 1. Anamarija Radiković, 2. Petra Randić, 3. Tereza Dejanović rezultati
30'+30"
U11 1. Damian Vučenović, 2. Lukas Cajner, 3. Marin Solina rezultati
U11 žene 1. Ema Bevanda, 2. Marta Trgovac, 3. Mihaela Aščić rezultati
U09 1. Borna Franc, 2. Vili Vasilijević, 3. Patrik Marković rezultati
U09 žene 1. Lara Putar, 2. Tina Gretić, 3. Renata Smetiško rezultati

19. - 20. studenog 2016. 30'+10" Zadar
U08 1. Matej Borzan, 2. Jan Babler, 3. Jure Skoblar rezultati
U08 žene 1. Tina Gretić, 2. Ema Hajdinić, 3. Diara Vučenović rezultati